Шліфмашина кутова акумуляторна DeWALT DCG412N
Кутова шліфмашинка Кутові шліфмашинки (болгарки) знаходять своє застосування в промисловості і в домашніх майстерень. Використання цього інструменту полегшує роботу майстра по різанні, шліфуванні різних матеріалів - металу, каменю, плитки, бетону і дерева. Кутові шліфмашинки можуть бути пневматичними, електричними (працюють від мережі) і акумуляторними. Основними технічними характеристиками болгарок є потужність і діаметр кола. Витратні матеріали для УШМ: шліфувальні круги; відрізні диски; зачисні щітки; шліфувальні диски пелюсткові; алмазні торцеві фрези; зачисні диски по металу. Болгарка на акумуляторах ідеальна для використання, якщо роботи проводяться в місцях, де відсутня джерело електроживлення. Її легше тримати в руках тривалий час завдяки невеликій вазі, немає необхідності стежити за кабелем і не потребує додаткового обладнання, як при застосуванні пневмошліфмашіни. Шліфмашина DeWALT DCG412N Особливості акумуляторної шліфувальні машини DeWALT DCG 412 N: літій-іонний акумулятор; двохпозиційна зручна рукоятка; надійний корпус; двигун PM58 з замінними щітками, забезпечує до 7000 об / хв; вага 2,2 кг; потужність 405 Вт; напруга акумулятора 18,0 В; система антивибрация. Виробник DeWALT - американська компанія, що має столітню історію і досвід у виробництві електроінструменту. З 1995 року вона вийшла на європейський ринок і заводи компанії працюють в різних країнах, випускаючи якісний інструмент, який відповідає сучасним технологіям. Купити в Україні Купити кутову шліфувальну машину DeWALT DCG412N можна в магазині ЕСКО, де покупцям пропонується широкий вибір інструментів для будівництва, а також садово-паркової техніки. Виробничо-комерційне підприємство ЕСКО має демонстраційний зал, де можна оглянути і випробувати в роботі будь-який інструмент, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також надає можливість взяти інструмент напрокат. У містах Київ, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ доставку здійснює кур’єрська служба, в будь-яке інше місто України товар доставить транспортна компанія Нова Пошта.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою, |
| Плавний пуск | Да |