14 199 ₴
Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова DeWALT DCG418NT
• Оновлена серія FLEXVOLT!
• До 30% потужніше у порівнянні з DCG414 при використанні однакових батарей!
• БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН.
• Електронне гальмо зупиняє диск після відпускання кнопки менше ніж за 3 секунди.
• Електронна муфта зменшує вірогідність зворотнього удару.
• Регулювання захисного кожуху без ключа.
• Захисна сітка на повітрозабірниках для захисту двигуна від пилу.
• Двопозиційна бічна рукоятка.
• Індикація рівня зарядження батарей (версії T2, X2).
• Орієнтовний ресурс роботи на одній зарядці батареї: DCB546: 86 різів арматури 12.7 мм
• DCB547: 28 різів арматури 25 мм
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 2-позиційна бічна ручка — 1 шт., Регульований без ключа захисний кожух — 1 шт. Без ключової притискної гайки — 1 шт. Шестигранний ключ — 1 шт. Без акумулятора. Валіза. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип двигуна | Безщітковий |