Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4057
Переваги шліфувальної машини DeWALT DWE 4057
Оснащена електродвигуном потужністю 800 Вт, болгарка цілком справляється з поставленими завданнями будинку, на дачі, в гаражі. Вкрита спеціальним епоксидним шаром обмотка двигуна добре захищає від пилу і дрібних частинок, що утворюються при роботі інструмента, підвищуючи його надійність. Корпус - оптимального розміру, виконаний з надміцного якісного пластику, зручно лежить в руці. Невелика вага і габарити роблять прилад мобільним і дозволяють проводити необхідні роботи в обмеженому просторі. У конструкції шліфувальної машини застосовуються тільки кулькові підшипники, які збільшують її експлуатаційний термін. На відміну від DWE4051, представлена модель обладнана захистом від повторного пуску і оснащена плавним пуском. Ця функція охороняє болгарку від самостійного включення при аварійному вимкненні, наприклад, в разі відключення напруги в мережі. Для зручності в роботі шліфувальна машина обладнана багатопозиційною бічній рукояткою, яка допомагає правильно розподілити зусилля і знизити вібрацію інструменту. Несуттєвим недоліком є відсутність регулятора обертів.
У комплект поставки входять:
кутова шліфувальна машина-болгарка DeWALT DWE4057; захисний кожух; бічна рукоятка; внутрішній і зовнішній фланці; шестигранний ключ для зміни дисків; Інструкція з експлуатації.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Захисний кожух — 1 шт., Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |