Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4237
• Вимикач нульової напруги.
• У разі відключення напруги при зафіксованому вимикачі і подальшої подачі напруги інструмент не включиться до тих пір, поки ви не розблоковуєте вимикач.
• Система пиловидалення відбирає більшість частинок з потоку повітря, що проходить через двигун, запобігаючи абразивному зносу і пошкодженню ізоляції.
• Високоефективний електродвигун збільшує продуктивність інструменту в найважчих застосуваннях.
• Плавний пуск знижує віддачу інструменту і покращує над ним контроль.
• Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує більш зручне захоплення.
• Низькопрофільний корпус редуктора для роботи у важкодоступних місцях.
• Нова конструкція захисного кожуха дозволяє без ключа встановлювати, регулювати і знімати захисний кожух для підвищення експлуатаційної гнучкості.
• Обмотки статора з прямими виводами без використання клем для збільшення надійності двигуна.
• Вугільні щітки захищають якір від пошкодження.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |