Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4238
• Компактна кутова шліфувальна машина для управління однією рукою з дуже малим діаметром корпусу і дуже плоским корпусом редуктора.
• Просочення епоксидною смолою, а також спеціальна система підведення охолоджуючого повітря захищає двигун від абразивного пилу.
• З швидкої регулюванням захисного кожуха без ключа.
• Оптимально позиціонована блокування шпинделя.
• З захисним кожухом і віброгасильних додатковою рукояткою.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |