Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4277
• Задня рукоятка дає максимальний комфорт при зачисних роботах.
• Вимикач ″No-volt″ із захистом від ненавмисного пуску вслучае перебоїв в мережі електроживлення.
• Захист від перевантаження запобігає перегріванню двигуна, відключаючи інструмент, шліфувальна машина почне працювати, як тільки двигун трохи охолоне.
• Активна система пиловидалення видаляє більшість абразивних частинок.
• Антивібраційна бічна рукоятка для підвищення комфорту при роботі.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Ключ для зміни диска — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |