Шліфмашина кутова мережева безщіткова DeWALT DWE4357
• DWE4357 мережева кутова шліфувальна машина DeWALT з регулюванням обертів на базі високотехнологічного безщіткового двигуна потужністю 1700 Вт.
• Топова УШМ з передовими технічними рішеннями такими, як система повітряного охолодження двигуна Ejection System , система захисту від перевантажень E-Clutch, система захисту від випадкового включення No-Lock On, система зупинки руху диска Kickback Brake, а також Lanyard Ready, One-Touch і ін.
• Інструмент володіє вражаючими показниками продуктивності при компактному виконанні, ідеально підійде як для важких робіт з бетоном, так і для точних зачищувальних і відрізних робіт з металом.
• Високі показники ергономіки - дизайн опрацьовано до дрібниць для максимальної збалансованості та надійного використання.
• Безключове регулювання положення захисного кожуха. Двохпозиційна антивібраційна бічна рукоятка.
• Вбудований в корпус індикатор сигналізує про моменти перевантаження.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.41 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішні фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |