


16 599 ₴
Шліфмашина кутова мережева мережева безщіткова DeWALT DWE4369
• DWE4369 мережева кутова шліфувальна машина DeWALT з регулюванням обертів на базі високотехнологічного безщіткового двигуна потужністю 1700 Вт.
• Більш тривалий термін служби в порівняння з щітковими УШМ.
• Електронний блок - підтримка обертів під навантаженням, захист від повторного пуску, захист від зворотного удару, захист від перевантаження, муфта E-Clutch.
• Безключове регулювання положення захисного кожуха. Вбудований в корпус індикатор сигналізує про моменти перевантаження.
• Електронне гальмо - зупинка менш ніж за 2 секунди. Дозволяє уникнути травм, і скоротити час очікування до повної зупинки диска.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.53 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішні фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |