Шліфувальна машина кутова мережева DeWALT DWE4557
• Вугільні щітки захищають якір від пошкодження.
• Обмотки статора з прямими виводами, без використання клем, забезпечують високу надійність інструменту.
• Система пиловидалення і пилезахищенніі підшипники, захищають двигун від абразивного пилу, продовжуючи термін служби інструменту.
• Безключова установка, регулювання захисного кожуха і швидка зміна диска.
• Антивібраційна бічна рукоятка встановлюється в 3-х положеннях для зручності при різних роботах.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Безключовий захисний кожух — 1 шт., Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |