Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE492
• Захист двигуна від абразивного пилу для збільшення довговічності.
• Двохпозиційна бічна рукоятка дозволяє користувачеві встановити її в оптимальне положення для максимальної зручності.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
• Швидкий доступ до відсіку заміни щіток.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Захисний кожух — 1 шт., Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |