Шліфмашина вібраційна DeWALT DWE6411
• Двигун 230 Вт забезпечує 14 000 вібрацій в хвилину і відмінну обробку.
• Кріплення наждачного паперу «липучка» дозволяє швидше її замінити.
• Краще видалення пилу покращує результати подрібнення.
• Застібки для використання звичайного паперу.
• Протиковзка рукоятка для повного комфорту і контролю.
• Пилозахисний вимикач збільшує термін служби інструменту.
• Всі пилозахисні шарикопідшипники.
• Місткий мішок з вбудованим вакуумним адаптером забезпечує максимальний збір пилу при використанні ефекту вакууму.
• Противагу і зниження вібрації зменшують втому.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Мішок для збирання пилу з вбудованим адаптером для пилососа — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |