34 299 ₴
Шліфмашина ексцентрикова безщіткова акумуляторна DeWALT DCE800N
• Шліфмашина для стін і стелі.
• Безщіткові двигуни з високим ККД забезпечують більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Регулювання швидкості і підтримка оборотів під навантаженням.
• Фіксація шліфпаперу за допомогою затискачів чи на ″липучці″.
• Можливість підключення пилососа.
• Шліфмашина оснащена функцією WIRELESS TOOL CONTROL ™, яка здійснює бездротове включення/вимикання пилососа з такою ж функцією.
• Додаткові отвори в підошві для видалення пилу.
• Телескопічна рукоятка (1,2 - 1,6 м).
• Захист від випадкового пуску.
• Індикація рівня заряду батарей (версія T2).
• Орієнтовний час роботи на одному заряді батареї DCB546 - до 35 хвилин.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою, |
| Плавний пуск | Да |
| Розмір підошви | 225 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |