Шліфмашина ексцентрикова DeWALT DWE6423
• Зносостійкий електродвигун потужністю 280 Вт з регулюванням швидкості забезпечує ідеальне шліфування різних матеріалів.
• Низький рівень вібрацій дозволяє виконувати тривалі операції без втоми.
• Ефективне видалення пилу в мішок і можливість підключення до пилососа через зручну систему AirLock.
• Ергономічний текстурований корпус для зручності роботи.
• Пилезахищений вимикач збільшує термін служби інструменту.
• Система стабілізації швидкості.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Амплітуда коливань | 2.6 мм |
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пилозбірник — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Розмір підошви | 125 мм |