
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по бетону/цеглі/каменю DEWALT EXTREME, діаметр 6.5 мм, загальна довжина 100 мм, робоча довжина 60 мм.
• Тіло з загартованої сталі.
• З посиленим стволом і великої заточеною спіраллю.
• Для забезпечення максимальної міцності на розрив і високій швидкості свердління.
• Особлива твердосплавная пластина.
• Високотемпературна пайка міддю при низькому тиску забезпечує максимальний термін служби і запобігає поломки.
• Хвостовик, що запобігає прослизання.
• Три фрезеровані площині запобігають провертання свердла в патроні.
• Зазвичай використовуються для свердління отворів під дюбелі, анкери та кріплення або наскрізних отворів під труби.
• Підходять для цегли, каменю, плитки та легкого бетону.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | фрезерований |