320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по бетону/цеглі/каменю DEWALT EXTREME, діаметр 10 мм, загальна довжина 120 мм, робоча довжина 80 мм.
• Основна область застосування: монтажні та кріпильні роботи.
• Розроблено для застосування в дрилях з ударним дією (акумуляторних і мережевих), а також перфораторів з затискними патронами і ударної енергією до 2,0 Дж для буріння бетону, цегляної кладки, природного і штучного каменю, плитки та інших будівельних материаллов.
• Інноваційна форма твердосплавної (НМ) пластини дозволяє проводити точне буріння.
• Унікальне якість кріплення твердосплавної пластини високотемпературної пайкою міддю для максимальної стійкості і захисту від поломки.
• Посилений стрижень і велика фрезерується спіраль для найвищої міцності при одночасно дуже високій швидкості свердління.
• Хвостовик з трьома фрезерованими поверхнями для запобігання прослизання і надійності фіксації в патроні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1 штука |
| Тип хвостовика | фрезерований |