Дриль мережевий DeWALT, ударний DWD522KS
• Покращені характеристики свердління завдяки новому двигуну.
• Унікальний поєднаний перемикач швидкості і режимів роботи.
• 2-х швидкісний редуктор в металевому корпусі для свердління різних матеріалів.
• Механічна запобіжна муфта забезпечує контроль і захист користувача.
• Міцний 13-міліметровий швидкозажимний сталевий патрон для швидкої зміни приладдя.
• Новий чутливий вимикач змінної швидкості дозволяє користувачеві акуратно починати свердління.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 56000 уд./хв |