

391 ₴
312 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Футляр для біт системи TSTAK DeWALT DT70800
• Повністю сумісний з усіма кейсами Tough Case S,M,L;
• Забезпечує комфортне перенесення і зберігання біт 25мм.х25шт.;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Футляр для біт 25 мм, х 25 шт., — 2 шт., |