955 ₴
764 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Футляр для біт системи TSTAK Tough Case М DeWALT DT70802
• Повністю сумісний з усіма кейсами Tough Case M;
• забезпечує комфортне перенесення і зберігання (комплектування самостійне) біт та аксесуарів з списку з артикулами: DT70800; DT70805 - DT70838;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Футляр Tough Case М системи TSTAK — 1 шт.,;, футляр для біт 25 мм,х25 шт., системи TSTAK — 1 шт.,; роздільники — 6 шт.,;, касета для біт 7х25 мм, — 2 шт.,;, касета для біт 7х57 мм, — 2 шт., |