Ящик інструментальний DeWALT TSTAK™ IV DWST1-70706
• Гнучка платформа Mix & Match, яка дозволяє створювати різні комбінації з ящиків
• Для зберігання речей, кріплення. Завжди все на своєму місці
• Пересувні роздільники для оптимального формування органайзера під свердла, біти, кріплення і ін.
• Корисний об’єм: 8 л
• Товщина стінок: 2.8-3.0 мм
• Двокомпонентна ручка зверху кожного блоку гарантує легкий і зручний підйом і перенесення
• Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого
• Міцні бічні засувки для надійної фіксації.
• Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 314 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |