Планшет з органайзером TSTAK DeWALT DWST82732-1
• Внутрішній м’який чохол може використовуватися як для зберігання телефону, так і для зберігання візитних карток.
• Світлодіодне підсвічування забезпечує видимість документів в темний час доби або при умовах з поганою видимістю.
• 4 гумових протиударні вставки для будівельних умов використання.
• Сумісність з системою TSTAK дозволяє зафіксувати планшет на ящику з інструментами.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 мм |
| Довжина | 413 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Планшет з органайзером TSTAK DeWALT — 1 шт. |