Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83293-1
• Удосконалені передні засувки EASYCLOSE - забезпечують простоту роботи однією рукою.
• Високоякісне ущільнення в кришці, завдяки яким ящик вологозахищений за стандартом IP65, щоб витримувати найсуворіші погодні умови.
• Нові запатентовані бічні засувки з автоматичним стикуванням для з’єднання модулів разом.
• Система TOUGHSYSTEM 2.0 повністю сумісна з TOUGHSYSTEM 1.
• Всередині розташовано місце для кріплення чіпа Tool Connect.
• Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
• Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
• Корисний об’єм: 19.3 л.
• Максимальне навантаження: 50 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ящик з органайзером TOUGHSYSTEM 2,0 DeWALT — 1 шт. |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |