Комплект ящиків TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83401-1
• Система з трьох знімних секцій на металевій візку.
• Металева візок пристосована для перевезення ящиків і витримує вагу до 120 кг
• Спеціальні бічні тримачі надійно фіксують підібрану вами комбінацію ящиків.
• Удосконалено передні засувки ящиків EASYCLOSE - забезпечують простоту роботи однією рукою.
• Високоякісні ущільнення в кришках ящиків, завдяки яким ящики вологозахищений за стандартом IP65, щоб витримувати найсуворіші погодні умови.
• Нові запатентовані бічні засувки з автоматичним стикуванням для з’єднання модулів разом.
• Система TOUGHSYSTEM 2.0 повністю сумісна з TOUGHSYSTEM 1.
• Усередині скриньок розташоване місце для кріплення чіпа Tool Connect.
• Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
• Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
• Максимальне навантаження: 120 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 514 мм |
| Висота | 1113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ящик з органайзером TOUGHSYSTEM 2,0 DeWALT DWST83293-1 — 1 шт., Ящик TOUGHSYSTEM 2,0 DeWALT DWST83294-1 — 1 шт., Я TOUGHSYSTEM 2,0 DeWALT DWST83342-1 — 1 шт., Тележка TOUGSYSTE 1M-70-24 1 шт. |