Органайзер DeWALT TSTAK DWST82968-1
• Клас захисту IP54.
• Захист від пилу та бризок потрапляють в будь-якому напрямку.
• Прозора кришка з полікарбонату.
• Металеві замки із захистом від корозії.
• Бічні замки для з’єднання з іншими елементами системи.
• 10 знімних чашок.
• Ємність 7.8 л.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 337 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Органайзер системи TSTAK — 1 шт. |