76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по деревині DeWALT, спіральне, DIN 7487, діаметр 3 мм, загальна довжина 70 мм, робоча довжина 46 мм.
• Підходять для роботи з ДВП, ДСП, фанерою і деревиною м’яких і твердих порід.
• Особливо підходять для свердління отворів під шканти і наскрізних отворів.
• Свердло з легованої хромованадіевой стали з центрирующими вістрям, двома бічними ріжучими крайками.
• Відповідно до DIN 7487.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 46 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева — 1 шт. |