261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по деревині DeWALT, спіральне, DIN 7487, діаметр 14 мм, загальна довжина 160 мм, робоча довжина 107 мм.
• Високоякісні свердла з хромо-ванадієвої сталі з центрирующим вістрям, двома різцями і бічними ріжучими крайками.
• Стандарт DIN 7487, загартовані й шліфовані.
• Для свердління отворів у фанері і натуральному твердій і м’якій дереві.
• Особливо підходять для свердління отворів під шканти і наскрізних отворів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина робочої частини | 107 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева — 1 шт. |