1 380 ₴
Відправка з 07 квітня 2026Свердло по дереву DeWALT, шнекове, діаметр 26 мм, загальна довжина 380 мм, робоча довжина 280 мм.
• Дозволяє робити отвори під нагелі і стрижневі дюбелі.
• Трикулачні вістря з різьбленням для точного засвердлювання.
• Периферійна ріжуча кромка дозволяє робити чисті отвори з мінімальним утворенням відколів.
• Спіральна канавка особливої форми ″LEWIS″ з легким відведенням стружки забезпечує високу швидкість свердління.
• 6-гранний хвостовик.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина робочої частини | 280 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева шнекове — 1 штука |