
450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по дереву DeWALT EXTREME Impact перове 1/4, для ударних інструментів.
• Хвостовик для швидкої заміни.
• Сумісний зі стандартними подовжувачами для швидкої заміни і адаптерів-шестигранників 6.35 мм, запобігає провертанню.
• Точне і швидке свердління деревини м’яких і твердих порід, деревини із цвяхами.
• Дуже товстий і міцний сталевий стержень для чудової стійкості до зламу і тривалого терміну експлуатації.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 132 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева пір'яне — 1 шт. |