

300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME IMPACT Black&Gold, HSS-G, діаметр 6,5 мм, загальна довжина 105 мм.
• Для використання в обробці легованих і нелегованих сталей міцністью на розрив до 900 Н/мм?, листових та тонкостінних профільних матеріалах, сірому чавуні, чавуні з кулястим графітом, спеченому сплаві на основі заліза, нікелю, латуні, деревині та пластмаси;
• виготовлено шляхом фрезерування із цільної заготовки, праворізальне;
• швидкий початок свердління, навіть на криволінійних повіхах, завдяки спеціально розробленому наконечнику SPEED TIP;
• спіральне свердло з високоефективної швидкорізальної сталі згідно DIN 33;
• конічна серцевина, технологія TOUGHCORE™, забезпечує довговічність.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 67 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кількість в пачці — 1 шт. |