315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME2 HSS-G, діаметр 6 мм, загальна довжина 93 мм, робоча довжина 57 мм.
• Для використання по легованої і нелегованої сталі з міцністю до 900 Н/мм2
• Для свердління тонколистового профільного прокату (а також труб без попереднього накерніванія), де потрібні точні і чисті отвори
• Дуже добре підходять для свердління дерева і пластика
• Золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню, збільшуючи термін служби свердла
• Швидкий старт - не вимагає попереднього накерніванія
• Точне свердління без відведення свердла в сторону, завдяки центрує вістря EXTREME DeWALT 2
• Круглі отвори з рівними краями без задирок на вході і виході завдяки 2-м додатковим різцям по краях
• Поступово збільшується у напрямку до хвостовика товщина сердечника для найбільшої стійкості на злом
• 3 фрезеровані поверхні хвостовика для виключення прослизання в патроні
• Лазерне маркування з розміщенням поза області затиску захищає від зносу, забезпечує хорошу читаність тривалий час.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Фрезерований |