1 905 ₴
1 619 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 46 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Промислове паковання свердел 10 шт. |
| Тип хвостовика | Фрезерований |