2 950 ₴
2 508 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Довжина робочої частини | 72 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Промислове паковання свердел 10 шт. |
| Тип хвостовика | Фрезерований |