
271 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу DeWALT EXTREME2 HSS-G, діаметр 5.1 мм, загальна довжина 86 мм, робоча довжина 46 мм.
• Збільшений термін служби і швидкість.
• До 50% міцніше (в порівнянні з HSS-R).
• Швидкість свердління до 4 разів вище (у порівнянні HSS-R).
• Хвостовик, що запобігає прослизанню.
• 3 плоских кромки запобігають прослизанню в патроні (тільки для діаметра 5.0 мм і вище).
• Центруючі вістря.
• Два додаткових різця по краях дозволяють робити чисті, більш рівні отвори без задирок.
• Посилений сердечник.
• Інноваційний конусний стрижень значно знижує кількість поломок.
• Золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню і збільшує термін служби.
• Може використовуватися з ручними дрилями для обробки легованої і нелегованої сталі в’язкістю до 900 Н/мм2.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 5.1 мм |
| Довжина робочої частини | 46 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Фрезерований |