
235 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло універсальне DeWALT, діаметр 3 мм, загальна довжина 113 мм, робоча довжина 83 мм.
• Хромо-нікель-молібденова сталь забезпечує найкраще енергії і стійкість до зламів навіть в найважчих умовах.
• Карбідний наконечник має унікальну заточку 120 градусів, яка гарантує максимальну гостроту, більш швидке свердління та збільшує термін служби.
• Надійні алмазні різці.
• Ізностійкі, особливо міцні.
• Дозволяють легко свердлити матеріал під кутом 45 градусів і підходять для плитки практично будь-якої твердості.
• Хвостовик з трьома фрезерованими площинами запобігає провертання свердла в патроні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 83 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 113 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло універсальне — 1 штука |
| Тип хвостовика | Фрезерований |