Колонка портативна акумуляторна DeWALT DCR011
• Сумісна з літій-іонними акумуляторами 10.8/14.4/18 В XR Li-Ion.
• Бездротове з’єднання з мобільним пристроєм на відстані до 30 м.
• Управління звуковим потоком за допомогою мобільного пристрою або безпосередньо за допомогою елементів управління на корпусі.
• USB-порт забезпечує зарядку мобільного телефону.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 183 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |