Акумуляторна батарея BLACK+DECKER BDCB12B
• Інноваційна Li-Ion акумуляторна батарея системи 12 В GoPak.
• 2в1 - забезпечення роботи всіх інструментів BLACK+DECKER системи 12 В GoPak і можливість використання в режимі PowerBank для підзарядки будь-яких мобільних пристроїв і гаджетів (зарядний струм 2.4 А).
• Ємності АКБ досить для 1 повної зарядки сучасного смартфона.
• Компактний? розмір і небольшой? вага для зберігання навіть в невеликій сумці.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 40 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Комплектація | Акумуляторна батарея/зарядний пристрій (функція Power Bank) — 1 шт., Шнур живлення (PC-USB) — 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Загальна довжина | 110 мм |