Акумуляторна батарея BLACK+DECKER 18 В 4 Ач BL4018
• Акумуляторна батарея BLACK+DECKER, що підходить для інструментів із серії Li-Ion тм BLACK+DECKER.
• Дана модель акумулятора має зсувну конструкцію, що дає можливість швидко приєднувати акумулятор до інструменту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.69 кг |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 60 хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Немає |