Багатофункціональний інструмент з осцилюючим механізмом BLACK+DECKER MT280KA
• Малий кут коливань дозволяє виконувати дуже точний різ по матеріалу і вирізати сегменти для труб та інших комунікацій.
• Інструмент може виконувати такі операції: зіскоблювання лакофарбових матеріалів з поверхні, шліфування та безліч інших необхідних у домашньому господарстві.
• Перехідник для встановлення насадок, що входить до комплекту постачання, дозволяє використовувати в роботі не тільки оригінальні насадки, а й насадки інших виробників.
• Тонка задня рукоятка та м’яке покриття забезпечують комфорт при тривалому використанні.
• Шліфувальна підошва оснащена вбудованою системою видалення пилу для забезпечення чистоти робочого простору.
• Регулювання швидкості забезпечує оптимальний контроль під час виконання будь-яких операцій.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | Дельтаподібна шліфувальна насадка — 1 шт., Шліфувальні листи — 6 шт. Адатер для під'єднання до пилососа — 1 шт. Напівкругла відрізна насадка — 1 шт. Прямокутна насадка-скребок — 1 шт. Кейс - 1 шт |
| Кут коливань | 2.8 град |
| Частота коливань за хвилину 1 швидкість | 10000 |
| Частота коливань за хвилину 2 швидкість | 22000 |