6 294 ₴
Багатофункціональний інструмент з осцилюючим мережевий механізм BLACK+DECKER MT300KA
• Система Superlok (TM) для безключевої зміни насадок: легко, швидко і без додаткових інструментів.
• Міцна конструкція корпусу забезпечує довговічність і зручність при сервісному обслуговуванні.
• Тонка задня рукоятка і м’яке покриття забезпечують комфорт при тривалому використанні.
• Регулювання швидкості від 10000 до 20000 кол/хв забезпечує оптимальний контроль при роботі.
• Шліфувальна підошва оснащена вбудованою системою пиловидалення для забезпечення чистоти.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна кількість ударів | 22000 уд./хв |
| Кут коливань | 2.8 град |
| Частота коливань за хвилину 1 швидкість | 10000 |
| Частота коливань за хвилину 2 швидкість | 22000 |