Дриль-шуруповерт акумуляторний BLACK+DECKER BDCDC18KB
• Універсальна серія 18 В Li-Ion - система взаємозамінних акумуляторів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Гарантія | 2 |
| Ємність акумулятора | 1.5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Наявність удару | Немає |