Дриль BLACK+DECKER, ударний BDCH188N
• Зсувна акумуляторна батарея для швидкої і простої заміни батареї.
• 11 позицій установки крутного моменту для закручування саморізів різних розмірів в різні матеріали.
• Регулювання швидкості для максимального контролю свердління і загвинчування.
• Компактний і легкий, для більшого комфорту і контролю.
• Протиковзка м’яка ручка, що забезпечує комфорт при використанні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 20250 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 10 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1350 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 20250 уд./хв |