5 786 ₴
Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER, безщітковий BL188N
• Потужний ударний механізм дозволяє робити отвори в бетоні і цегляній кладці.
• Безщітковий двигун дозволяє використовувати до 50% більше енергії.
• 22 фіксованих положення регулювання крутного моменту для забезпечення максимальної точності при закручуванні.
• 2 швидкості для точного і більш швидкого свердління та загвинчування.
• Регулювання швидкості для оптимального управління під час сверлильних робіт.
• Дуже добре підходить для роботи в темних або погано освітлених місцях завдяки LED підсвічуванню.
• Потужність двигуна дозволяє з легкістю виконувати такі завдання, як: 1.Сверління металу
• 2.Сверління дерева
• 3.Завінчування саморізів великих розмірів.
• 4.Сверління отворів в бетоні і цегляній кладці.
• Вага всього 1.4 кг для більшого контролю і маневреності.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 52 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 28050 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут акумуляторний — 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 410 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650 об/хв |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |