Зарядний пристрій BLACK+DECKER BDC1A15
• Живлення від батареї гарантує зручність.
• Працює з усіма акумуляторами Li-Ion, 14.4 В, 18 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 1 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Час заряджання | 90 хв |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт., акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Напруга мінімальна | 14.4 В |