Пістолет гарячого повітря мережевий BLACK+DECKER KX1650
• Використовуючи термофен ви зможете ефективно і безпечно зняти фарбу і лак, відформатувати пластик, відігріти замерзлі труби і виконати багато інших операцій.
• Ергономічний дизайн для комфортного використання протягом тривалого часу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 570 л/хв |
| Комплектація | Шкребок для зняття фарби — 1 шт. |
| Мінімальна температура | 460 град |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Загальні | |
| Вага | 0.6 кг |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |