Перфоратор акумуляторний BLACK+DECKER BCD900B
• 3 режими свердління і режим довбання.
• Міцна конструкція, для інтенсивного використання.
• Кращий контроль і точність завдяки використанню двох ручок.
• Покращена антивібраційна система.
• 1.2 Дж і 6650 уд/хв дозволяють швидко і якісно провести всі потрібні роботи.
• Ручка із зручним поглибленням для пальців для комфортної роботи.
• Можливість використовувати акумулятори з більш високим показником Аг для тривалої робіти.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 1880 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6650 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний SDS-Plus — 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна сила удару | 1.2 Дж |