Перфоратор акумуляторний BLACK+DECKER BCD900E2K
• Оптимальний тип конструкції інструменту на основі інтенсивних досліджень.
• Міцний і компактний прогумований корпус з антивібраційними накладками.
• Збалансований дизайн для свердління вертикальних/горизонтальних поверхонь.
• Антивібраційні вставки.
• Металевий захист редуктора.
• Бічна рукоятка для повного контролю і зручності в роботі.
• Диск управління режимами роботи.
• Зручне підсвічування області роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 1880 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6650 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Акумулятор (2.5 А·год) — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Ручка — 1 шт. Бур SDS-Plus (6 мм) — 1 шт. Змінний ключовий патрон — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 2 Дж |
| Знімний патрон | Да |