Пила дискова мережева BLACK+DECKER CS1250L
• Легка вага, збільшений пропил (з 55 до 65 мм), лазерний цілевказівник.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пила циркулярна — 1 шт., Диск — 1 шт. Пиловідвід — 1 шт. |