Пила дискова мережева BLACK+DECKER CS1550
• Легка вага, збільшений пропил (з 55 до 65 мм), ергономіка, прогумовані накладки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пиляльний диск 190х16 мм, 20 зубів — 1 шт., Паралельний упор — 1 шт. |