Пила лобзикова мережева BLACK+DECKER BES610
• Потужний двигун 650 Вт (0-3100 хід/хв.)
• Відмінна якість різу за різними матеріалами (90 мм. дерево /8 мм. метал)
• Кращий контроль для роботи з різними матеріалами.
• Металом.
• Маятниковий - 3 режими для універсальності і якості різу.
• Бесьключевой механізм зміни пилки - швидка зміна пилки.
• Ергономічна м’яка ручка - більше комфорту і менше втоми.
• Адаптер під пилосос - знімний адаптер для швидкого підключення пилососа - робота без пилу.
• Лита підошва з регулюваннями - велика жорсткість і точність для кращої якості різу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пиляльне полотно — 2 шт., Перехідник для пилососа — 1 шт. Картонне паковання. |