Шабельна пила мережева BLACK+DECKER BES301
• Можливість контролю полотна і матеріалу.
• Швидка заміна полотен для різних завдань.
• Робота по дереву, металу і пластику.
• Тримач для гілок для зручності догляду за деревами в саду. Легка вага і низький рівень вібрації для максимального комфорту при тривалих роботах.
• Можливість утримання пили двома руками в різних положеннях.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пила шабельна мережева — 1 шт., Пиляльне полотно — 2 шт. Паковання — картон |