Пила шабельна мережева BLACK+DECKER RS890K
• Технологія Autoselect: за допомогою селектора ви вибираєте матеріал, по якому хочете працювати.
• Після цього Scorpion автоматично переходить в оптимальний режим пиляння.
• Швидка система зміни приладдя.
• Збільшена довжина ходу полотна робить пиляння швидким і ефективним.
• Запатентована підошва Scorpion може бути встановлена в двох положеннях.
• Перше - положення лобзика і ножівки,
• друге - положення сучкоріза.
• Велика площа підошви забезпечує точний різ в режимі пиляння лобзиком.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Полотно (за різними матеріалами) — 3 шт., Пластиковий кейс — 1 шт. |